Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mod podświetlenia zegarów - wersja light

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lilo, Misiek na drugie imię ma problem :twisted: więc bez fotek się nie obejdzie :szeroki_usmiech
    RENT COMPLEX

    DACAR.team

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Andrev3
      lilo, Misiek na drugie imię ma problem :twisted: więc bez fotek się nie obejdzie :szeroki_usmiech
      To ma podobnie do mnie
      Daniel

      Komentarz


      • lilo do odważnych świat należy ,ty wiesz ja mam columbusa do przerobienia ty już lekturę czytaj co i jak bo ja niedługo przyjadę co byś wstydu się nie najadł ops: :roll:
        Sebastian
        Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
        Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
        Była Black ELEGANCE by sebastian7905
        Wczasy nad morzem - klik

        Komentarz


        • Chce wsadzic licznik z golfa R20 do O2 ... taki mam problem :szeroki_usmiech
          Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
          Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
          ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

          TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


          Komentarz


          • sebastian7905, spokojna twoja rozczochrana :P


            Zamieszczone przez misiek^wro
            Chce wsadzic licznik z golfa R20 do O2 ... taki mam problem
            No to grubo :P
            Daniel

            Komentarz


            • Koledzy, kto w rejonie W-wy modzi podświetlenia zegarów itp, komu mógłbym powierzyć swoje do przeróbki

              Komentarz


              • Witam Panowie. Może ktoś kto już się z tym zmagał odpowie mi na pytanie które w końcu diody brać?
                Takie niebieskie: OF-SMD3528B OPTOFLASH - LED | SMD; 3528; niebieski; 240mcd; 3,5x2,8mm; 120°; λd: 470÷473nm | TME - Części elektroniczne (WFS)
                I takie białe: OF-SMD3528WW-H OPTOFLASH - LED | SMD; 3528; biały ciepły; 2100÷2600mcd; 120° | TME - Części elektroniczne (WFS)
                Będą dobre? Białe 160mcd nie będą za słabe?
                A te diody przewlekane 3mm to mają mieć jakieś ścięte czubki czy zwykłe diody okrągłe? O jakiej sile światła mają być? Bo nie znalazłem żadnych koło 200mcd. Najsłabsze mają koło 700coś mcd.

                Pozdrawiam

                Komentarz


                • radial, biały zimny ładniejszy
                  Daniel

                  Komentarz


                  • radial, ww-h nie bardzo, bardziej ww-l, znajdź takie
                    tamte są za ciepłe (żółto będzie)
                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                    poprzednie modele:
                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                    Komentarz


                    • Witam wszystkich. Gdzie i jaki rozmiar(proszę o linka lub linki) mogę kupić diody do zmiany podświetlenia deski i reszty świecącej w mojej skodzie? Czytałem trochę wątek ale konkretnego sprzedawcy nie znalazłem.

                      Komentarz


                      • byh81, link z początku postu Części elektroniczne. Dystrybutor i sklep online - Transfer Multisort Elektronik lub mozna kupic na a....o.

                        Komentarz


                        • jaki kolir i jaka wersja wyposażenia
                          Takie zwykłe Ambiente

                          Komentarz


                          • koja86 <--- od tego goscia kupicie diody, wtyczki, piny = wszystko co potrzeba
                            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                            Komentarz


                            • Buli zaglądałem do tego sklepu i tyle tam wszystkiego jest że nie wiem co miał bym kupić. Koja86 białe czerwone i niebieskie, Elegance (zegary, przełączniki na konsoli bez grzania pup, climatronic, cztery szyby). W którymś poście jest że trzeba 64 białe, 14 czerwonych i jedna niebieska.

                              Komentarz


                              • Witam! Mógłby któryś z kolegów napisać jakie parametry mają mieć oryginalne zielone diody przewlekane 3mm do O1? Chodzi głównie o jasność itd, muszę dokupić kilka sztuk, a nie chcę żeby świeciły inaczej niż oryginał...
                                O1 Rider 140KM & 305Nm by Aligator

                                Komentarz


                                • Witam. Nie wiecie czy ktoś na terenie woj. Opolskiego zajmuje się wymianą diod w liczniku Octavi I '99r.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez misiurm
                                    Witam. Nie wiecie czy ktoś na terenie woj. Opolskiego zajmuje się wymianą diod w liczniku Octavi I '99r.
                                    jak byś był bliżej to bym się wziął za twój licznik choć tak na prawdę nie ma daleko
                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                    przedstawiam smerfetke

                                    Komentarz


                                    • Czy ktoś wie jak zwiększyć jasność oryginalnego podświetlenia zegarów, max ustawienie regulatora jasności daje, jak dla mnie za mało swiatła ??
                                      *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

                                      Komentarz


                                      • b-bar01, wlutować inne diody
                                        Daniel

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez lilo
                                          wlutować inne diody
                                          to wiem :roll:
                                          czy regulator podświetlenia ustawiony na max ma zerowy opór ??
                                          *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez b-bar01
                                            czy regulator podświetlenia ustawiony na max ma zerowy opór
                                            Pewien na 100% nie jestem ale z tego co sobie kojarzę to tak
                                            Daniel

                                            Komentarz


                                            • Panowie mam prośbę .. Ponieważ wygasły zdj z pierwszego postu.. Czy ktoś by mógł je wstawić ponownie? Bardzo bym prosił..

                                              Komentarz


                                              • przepraszam za odgrzanie kotleta ale przestało mi świecić parę diod a że jestem ciemny w tym temacie (xekon mi ogarniał szafe) to czy ktoś by mógł mi podesłać bezpośredniego linka do sklepu z diodami białymi i czerwonymi które bym mógł kupić w takim kolorze jak na zdjęciu w linku( które by pasował do o1 po fl. )
                                                Forum - Octavia Club Polska

                                                próbowałem odnaleźć takie diody jak podał xekoin bo na takich mi pewnie robił ale nie umiem ops:
                                                ''''Polecam elementy Kingbright (są takie jak fabryczne więc nie robi sie rzezby)
                                                SMD diody czerwone:KA3528SURCK (jaśniejsze) lub KA3528SRC
                                                SMD diody białe: KA3528PWC/E '''-z pierwszej strony

                                                z góry dziękuje
                                                -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                                Komentarz


                                                • Arek, białe Link

                                                  czerwone Link

                                                  Towar jak i sprzedawca sprawdzony w 100% , tylko od niego kupuje
                                                  Daniel

                                                  Komentarz


                                                  • Jaką niebieską diodę polecacie do pokrętła dmuchawy (oryginalna żarówka T5/R5 12V 1,2W)?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X